ADAM İslâm İktisadı Okulu


ADAM İSLÂM İKTİSADI OKULU BAŞVURULARI

 

ADAM İslâm İktisadı Okulu’na başvuru yapmadan önce aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz programı okumanız gerekmektedir.

Program


ADAM İslâm İktisadı Okulu’na Başvuru

  • Adam İslâm İktisadı Okulu’na Başvurular internet üzerinden alınacaktır. İnternet üzerinden açılan bilgi formunda sizden talep edilen ve durumunuz ile alakalı tüm bilgilerin doldurulması zorunludur.
  • Başvuru kabulü 12 Kasım 2017 Pazar günü Saat 23:00'de sona erecek ve bilgi formu kullanıma kapatılacaktır. İnternet üzerindeki formu doldurmayan hiçbir katılımcının başka yol ve yöntemler ile başvuru talebi kabul edilmeyecektir.
  • Başvuru sonuçları ile ilgili adaylara e-posta aracılığı iletilecektir. Program katılımcıların belirlenmesi için herhangi bir mülakat aşaması olmayıp değerlendirmeler doldurulan form üzerinden yapılacaktır. Formda istenen bilgilerin resmi olarak ispatı (öğrenci belgesi, transkript, mezuniyet belgesi vb.) da öğrencilerden talep edilecek ve bu belgeler devam çizelgesiyle birlikte öğrencinin dosyasında muhafaza edilecektir.
  • Dersler ADAM Hamamönü Külliyesi’nde yapılacaktır. (Adres: Hacettepe Mh. Tanış Sk. No: 2/A Hamamönü – Altındağ – Ankara)

Başvuru